Монтаж сонячних панелей на даху станції технічного обслуговування великогабаритного транспорту 2024-06

2 липня 2024 р. від
Монтаж сонячних панелей на даху станції технічного обслуговування великогабаритного транспорту 2024-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

У сучасному світі, де питання енергозбереження та екологічної безпеки виходять на перший план, використання відновлювальних джерел енергії стає все більш актуальним. Компанія "Аванте99" успішно реалізувала черговий проект з монтажу сонячних панелей, на цей раз на даху станції технічного обслуговування великогабаритного транспорту. У цій статті ми розповімо про ключові етапи проекту, технічні особливості та виклики, з якими зіткнулася наша команда.

Вибір та підготовка до монтажу

Проект включав монтаж 68 сонячних панелей на даху СТО. Одним із основних викликів стала конструкція даху, виконана із сендвіч-панелей, з якими раніше ми не працювали. Для забезпечення успішного монтажу ми провели детальне дослідження та консультації з виробниками сендвіч-панелей.

Крім того, в процесі підготовки ми змоделювали можливі варіанти розміщення конструкцій, що значно спростило процес обчислення специфікації та комплектації кріплень для даного об'єкту. Додаткова імітація тіней на даний об'єкт, дозволила скорегувати відстань між рядами панелей. 


Технічні рішення та кріплення

Для кріплення панелей було обрано опору у вигляді трикутників, виготовлених з уголків розміром 50х30х3. Таке рішення забезпечило необхідну стійкість та надійність конструкції. Для кріплення до даху використовували спеціальні шурупи для сендвіч-панелей, що забезпечило надійне та безпечне з'єднання.


Процес монтажу

Процес монтажу включав кілька етапів:

  1. Підготовка даху: Першим кроком стало встановлення трикутних опор. Це дозволило рівномірно розподілити навантаження на дах і забезпечити стабільність конструкції.
  2. Установка поперечного профілю: Для додаткової міцності та стійкості конструкції було додано поперечний профіль, який також необхідний для кріплення панелей.
  3. Кріплення сонячних панелей: Сонячні панелі кріпили за допомогою комплекту болтів Болт М8х30. Це забезпечило міцне та надійне з'єднання, що витримує будь-які погодні умови.


Завершення та результат

Завершення монтажу включало перевірку всіх з'єднань та тестування системи. Сонячні панелі були успішно встановлені, і система почала генерувати електроенергію, значно знижуючи витрати на електроенергію для СТО.

Проект монтажу сонячних панелей на даху СТО великогабаритного транспорту став успішним прикладом впровадження відновлювальних джерел енергії в промисловій сфері. Компанія "Аванте99" підтвердила свою репутацію надійного партнера, здатного реалізовувати складні та інноваційні проекти. Наші технічні рішення та професійний підхід забезпечили успішний результат, що сприятиме подальшому розвитку нашої компанії та популяризації екологічно чистих технологій.

Дякуємо за вашу увагу до наших проектів! Якщо у вас є питання або ви хочете дізнатися більше про наші послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами. Компанія "Аванте99" завжди готова допомогти вам у впровадженні найкращих рішень для вашого бізнесу.

Монтаж сонячних панелей на даху станції технічного обслуговування великогабаритного транспорту 2024-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 2 липня 2024 р.
Поділитися цією публікацією
Архів