Резервна сонячна система на інверторах Victron Energy з MPPT, Київська область 2022-12

4 грудня 2022 р. від
Резервна сонячна система на інверторах Victron Energy з MPPT, Київська область 2022-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

В грудні 2022 року Аванте99реалізувала успішний проект – встановлення резервної сонячної станції на трьох інверторах Victron Energy з контролером MPPT та акумуляторах PylonTech в Київській області.

Система складається з трьох інверторів Victron Energy MultiPlus II 5kVA, які працюють паралельно. Завдяки цьому система може забезпечити резервне живлення потужністю до 15 кВт. Інвертори оснащені MPPT-контролерами, які дозволяють максимально ефективно використовувати енергію від сонячних панелей.

Для зберігання енергії використовуються акумуляторні батареї PylonTech US2000C. Ці батареї мають високу ємність (2.4 кВт⋅год) та довгий термін служби (до 6000 циклів заряду/розряду).

Система також включає в себе сонячні панелі потужністю 10 кВт. Ці панелі мають високу ефективність (20%) та довговічність.

Переваги системи:

  • Безперебійне живлення: Система може забезпечити безперебійне живлення вашого будинку або підприємства в разі відключення електроенергії.
  • Економія коштів: Ви можете заощадити на рахунках за електроенергію, використовуючи сонячні панелі для зарядки акумуляторних батарей.
  • Зниження викидів CO2: Використання резервної сонячної системи може допомогти вам зменшити викиди CO2.

Аванте99 пропонує комплексні рішення з установки резервних сонячних станцій будь-якої потужності для житлових будинків, підприємств та промислових об'єктів. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.


Резервна сонячна система на інверторах Victron Energy з MPPT, Київська область 2022-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 4 грудня 2022 р.
Поділитися цією публікацією
Архів