Ви спите, а сонце працює: сонячна станція почала працювати в 3:55 зранку 2018-06

4 червня 2018 р. від
Ви спите, а сонце працює: сонячна станція почала працювати в 3:55 зранку 2018-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Аванте99 з радістю ділиться чудовою новиною: одна з наших сонячних станцій на мережному інверторі ALTEK почала працювати сьогодні о 3:55 ранку!

Це чудове нагадування про те, що сонце завжди працює, навіть коли ви спите. І завдяки сонячній енергії ви можете використовувати цю безкоштовну та екологічно чисту енергію для живлення свого будинку або підприємства.

Як працює сонячна станція? Сонячні панелі перетворюють сонячне світло на електроенергію. Ця енергія може використовуватися для живлення вашого будинку або підприємства безпосередньо або зберігатися в акумуляторах для використання пізніше.

Мережні інвертори ALTEK дозволяють сонячній станції працювати разом з вашою мережею електропостачання. Це означає, що коли ваша сонячна станція виробляє більше енергії, ніж вам потрібно, надлишки енергії можуть бути продані в мережу. А коли вам не вистачає власної енергії, ви можете купувати її в мережі за звичайним тарифом.

Переваги сонячних станцій:

  • Економія коштів: Сонячні станції можуть допомогти вам значно заощадити на рахунках за електроенергію.
  • Енергонезалежність: Завдяки сонячній станції ви будете менше залежати від традиційних джерел енергії, таких як газ та вугілля.
  • Екологічність: Сонячна енергія – це чисте та безпечне джерело енергії, яке не шкодить довкіллю.

Аванте99 пропонує широкий спектр сонячних станцій та інверторів, які відповідатимуть вашим потребам та бюджету. Зверніться до нас, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.

Не прогавте можливість заощадити гроші та зробити свій внесок у захист довкілля! Замовте сонячну станцію вже сьогодні!


Ви спите, а сонце працює: сонячна станція почала працювати в 3:55 зранку 2018-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 4 червня 2018 р.
Поділитися цією публікацією
Архів