Перший перед серійний екземпляр контролеру зарядку для електромобілів EVCC10 2016-12

30 грудня 2016 р. від
Перший перед серійний екземпляр контролеру зарядку для електромобілів EVCC10 2016-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Аванте99 з радістю оголошує про завершення розробки та тестування першого передсерійного екземпляра контролера зарядки для електромобілів EVCC10. Це знаменує собою важливий крок на шляху до випуску серійної моделі, яка стане доступною для власників електромобілів вже у 2017 році.

Що таке контролер заряду для електромобілів?

Контролер заряду для електромобілів — це електронний пристрій, який регулює процес заряджання акумулятора електромобіля від мережі змінного струму. Він виконує ряд важливих функцій, таких як:

  • Контроль струму та напруги: Контролер зарядки стежить за струмом і напругою, що подаються на акумулятор, щоб запобігти його пошкодженню.
  • Захист від перевантаження: Контролер зарядки захищає акумулятор від перевантаження струмом, що може призвести до його перегріву та виходу з ладу.
  • Індикація стану зарядки: Контролер зарядки зазвичай має індикатори, які показують стан зарядки акумулятора.
  • Зв'язок з електромобілем: Деякі контролери зарядки можуть зв'язуватися з електромобілем, щоб отримувати інформацію про стан акумулятора та налаштовувати параметри зарядки.

EVCC10 – це інноваційний контролер заряду українського виробництва, який поєднує в собі високу продуктивність, надійність та простоту використання. Він розроблений для зарядки електромобілів від мережі змінного струму 220 В та забезпечує оптимальний режим заряджання, гарантуючи безпеку та економність.

Останні тестові роботи та виміри під навантаженням

Перед запуском серійного виробництва EVCC10 пройшов ретельне тестування та виміри під навантаженням. Це дозволило нам остаточно доопрацювати конструкцію та програмне забезпечення контролера, щоб гарантувати його бездоганну роботу.

Перший передсерійний екземпляр EVCC10 має готовність 99,9%. Це означає, що всі основні функції контролера успішно протестовані та підтвердили свою відповідність найвищим стандартам якості.

EVCC10 – це не просто контролер заряду, це крок до більш екологічного та енергоефективного майбутнього!


Перший перед серійний екземпляр контролеру зарядку для електромобілів EVCC10 2016-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 30 грудня 2016 р.
Поділитися цією публікацією
Архів