Про команду "Аванте"

​Ми - команда енергетичних спеціалістів, яка прагне втілити ваші мрії про енергетичну незалежність! 

Переповнені надто великим вибором в Інтернеті?

​ ​Ми пропонуємо Вам:

  • відповіді, 
  • підтримку, 
  • поради,
  • рішення, 

​які сподобаються вам своєю ретельністю та продуманістю.

​​Наші співробітники — це більше, ніж консультанти, вони — попутники, які прагнуть допомогти вам впроваджувати найефективніші рішення. 

Маючи понад 20 років досвіду, ви можете бути впевнені, що ми прагнемо знайти найкращі рішення для ваших планів по енергонезалежності.

Замовити консультацію

Наша команда

Олександр Сокиржинський, технічний директор

Олександр любить приймати виклики. Завдяки своєму багаторічному досвіду технічного директора в галузі відновлючальних джерел енергії Олександр допоміг компанії стати там, де вона є сьогодні. Олександр — один із кращих спеціалістів галузі.

Вакансія, Менеджер з продажу

Це ключова роль у нашій компанії. Ви будете відповідати за пошук потенційних клієнтів, встановлення контактів, презентацію наших продуктів і послуг та закриття угод.

Зв'яжіться з нами...Світлана Желтухіна, генеральний директор

Засновник і головний  провидець, Світлана є рушійною силою компанії. Вона любить працювати повно, беручи участь у розробці проектів, маркетингу та стратегії взаємодії з клієнтами.

Юрій Процик, головний інженер

Юрій — один із знакових людей у житті, які можуть сказати, що люблять те, чим займаються. Він наставляє штатних працівників і опікується спільнотою тисяч замовників.

Владислав Дмитриченко, фінансовий директор

Владислав, завдяки своєму міжнародному досвіду, допомагає нам легко зрозуміти цифри та покращує їх. Він сповнений рішучості досягти успіху та використовує свою професійну проникливість, щоб вивести компанію на новий рівень.

Сергій Ситалов, комерційний директор

Сергій, має великий досвід ведення різних бізнесів і завдяки його досвіду та наполеглевості компанія має зростання різних груп продуктів та рішень.