Сонячні фасадні системи.

Те, що працює на даху, працює і на фасаді!

Який варіант монтажу фотоелектричної системи?

Ви ще пам'ятаєте, як незграбно і потворно виглядали перші фотоелектричні рамки на дахах? Візуальне враження від красивого будинку було дуже порушено. Сьогодні все трохи по-іншому: технології пішли вперед, і громіздкі каркаси майже скрізь залишилися в минулому.


Тим не менш, великі площі, ймовірно, не зникнуть повністю - адже вони засновані на захопленні якомога більшої кількості сонячного світла. АЛЕ: вже є черепиця, наприклад, яка має виконувати функцію фотоелектричної енергії. Але які заклади насправді є?


Сонячна фасадна система.


У наш час те, що працює на даху, працює і на стіні вашого будинку. Завжди за умови достатнього вільного місця для встановлення. Навіть коли сонце гріє взимку, модулі, встановлені на стіні, забезпечують високий вихід енергії. Тепер сонячні батареї не завжди виглядають дуже красиво, і, на відміну від установок на даху, ви можете побачити їх безпосередньо. Тому в останні роки були розроблені модулі в незліченних кольорах. Це створює візуальне та функціональне розмаїття та цілісний фасад, який генерує енергію – від перил балкона до навісу.


Найбільш популярне застосування: всі об’єкти з відкритим фасадом

Короткий огляд переваг:

  • Високий вихід енергії в зимові місяці, коли сонце знаходиться низько в небі
  • Фасадні модулі доступні в різних кольорах
  • Весь фасад генерує енергію


Замовити консультацію